Pasirinkite šalį:
Pasirinkite kalbą:
Tai yra vientiso „Icecat LIVE“ produkto duomenų lapo įterpinio jūsų svetainėje demonstracinė versija. Įsivaizduokite, jog šis interaktyvus duomenų lapas įtrauktas į produkto puslapį jūsų internetinėje parduotuvėje. Kaip integruoti „Icecat LIVE JavaScript“.

Adobe Acrobat Capture 3 Win DNGRP 20KPP

Prekės ženklas:
Visuotinis gamintojo prekybos ženklas, pagal kurį vartotojas atpažįsta jų produktus. Gamintojas gali turėti keletą prekės ženklų. Kai kurie gamintojai išduoda leidimą naudoti jų prekės ženklą kitiems gamintojams.
Adobe
Produkto šeima:
Produkto šeima yra bendras skiriamasis ženklas naudojamas prekės ženklo tam, kad identifikuoti labai platų produktų spektrą, kuris gali apimti keletą kategorijų. Mes įtraukiame produkto šeimą į „Icecat“ produkto pavadinimą.
Acrobat Capture
Produkto pavadinimas:
Produkto pavadinimas – tai produkto identifikatorius, suteiktas prekės ženklo. Dažniausiai tai modelio pavadinimas, bet nėra visiškai unikalus, nes produktas gali turėti keletą variantų. Produkto pavadinimas yra pagrindinė „Icecat“ produkto antraštės dalis produkto duomenų lape.
Acrobat Capture 3 Win DNGRP 20KPP
Prekės kodas :
Prekės ženklo unikalus produkto identifikatorius. Keletas produkto kodų gali būti susieti prie vieno pagrindinio produkto duomenų lapo, jei specifikacijos yra identiškos. Mes praleidžiame neteisingus kodus, kartais skirtingus logistikos variantus.
22101259
Kategorija
Optical character reader (OCR) software.
Optinio teksto atpažinimo (OCR) programinė įranga
Duomenų lapo kokybė: sukurta / standartizuota „Icecat“
Produkto duomenų lapo kokybė gali būti kelių lygių :
importuoti tik logistikos duomenys: turime tik pagrindinius duomenis, importuotus iš tiekėjo. Redaktorius dar nesukūrė aprašymo
sukūrėAdobe: aprašymas yra importuotas iš oficialaus šaltinio iš gamintojo. Tačiau duomenų lapas dar nėra standartizuotas Icecat redaktoriaus.
sukurta / standartizuota „Icecat“: aprašymas yra sukurtas ir standartizuotas Icecat redaktoriaus.
Prekės peržiūros: 15681
Ši statistika yra grindžiama 91603 naudojant elektroninės komercijos svetainių el. parduotuvių, platintojų, palyginimo svetainių, e-commerce ASP, pirkimų sistemų ir t.t.) atsisiuntimus iš šios Icecat duomenų bazės nuo Tik remiantieji prekių ženklai yra įtraukti „Open Icecat“ turinio platinimui nemokamai, kuris naudojamas 89561 nemokamo „Open Icecat“ vartotojai.
Informacija pakeista: 04 Bal 2019 04:10:05
Paskutinio duomenų lapo pakeitimo Icecat sistemoje data.
Ilgas produkto pavadinimas Adobe Acrobat Capture 3 Win DNGRP 20KPP :
Trumpas redaktoriaus apibūdinimas Adobe Acrobat Capture 3 Win DNGRP 20KPP

Acrobat Capture 3.0 Win DNGRP 20KPP
Daugiau>>>
Trumpa aprašymo santrauka Adobe Acrobat Capture 3 Win DNGRP 20KPP:
Ši trumpa Adobe Acrobat Capture 3 Win DNGRP 20KPP duomenų lapo santrauka yra sugeneruota automatiškai ir naudoja produkto pavadinimą bei pirmas šešias pagrindines specifikacijas.

Adobe Acrobat Capture 3 Win DNGRP 20KPP, 86 MB, 64 MB, Intel Pentium, PC, Microsoft Windows NT 4.0 SP3+, Windows 2000, Windows XP

Ilgas santraukos aprašymas Adobe Acrobat Capture 3 Win DNGRP 20KPP:
Tai automatiškai sugeneruota Adobe Acrobat Capture 3 Win DNGRP 20KPP santrauka, paremta pirmomis trimis specifikacijomis iš pirmųjų penkių specifikacijų grupių.

Adobe Acrobat Capture 3 Win DNGRP 20KPP. Minimaliai kietojo disko vietos: 86 MB, Minimalus RAM: 64 MB, Minimalus procesorius: Intel Pentium

Nėra informacijos apie Specifikacijos Prisijunkite arba užsiregistruokite „Full Icecat“
kad gautumėte prieigą prie visų produktų specifikacijų
Čia mes rodome tik specifikacijas produktų, priklausančių remiantiems prekių ženklams, prisijungusiems prie „Open Icecat“. Prisijunkite, kaip Full Icecat paskirstymo kanalo partneris, kad matytumėte visą produktų informaciją arba paprašykite „Full Icecat“ prenumeratos.
Prekės ženklas Atvaizdas Prekės kodas Produktas Atsargos Kaina nuo
Adobe

Adobe Acrobat Capture 3 Win UK 20K/PP
(rodyti atvaizdą)
22101262 Acrobat Capture 3 Win UK 20K/PP 0,00
(excl. VAT)
0 (incl. VAT)
Customer service details
Array