Pasirinkite šalį:
Pasirinkite kalbą:
Tai yra vientiso „Icecat LIVE“ produkto duomenų lapo įterpinio jūsų svetainėje demonstracinė versija. Įsivaizduokite, jog šis interaktyvus duomenų lapas įtrauktas į produkto puslapį jūsų internetinėje parduotuvėje. Kaip integruoti „Icecat LIVE JavaScript“.

Toshiba Disque dur mobile 2.5'' 60 Go avec logiciel et bouton de sauvegarde

X
Pridėti palyginimui
Galite palyginti tik tuos produktus, kurie yra pilnai aprašyti Icecat standartizuotu formatu ir priklauso tai pačiai kategorijai.
Prekės ženklas:
Visuotinis gamintojo prekybos ženklas, pagal kurį vartotojas atpažįsta jų produktus. Gamintojas gali turėti keletą prekės ženklų. Kai kurie gamintojai išduoda leidimą naudoti jų prekės ženklą kitiems gamintojams.
Toshiba
Produkto pavadinimas:
Produkto pavadinimas – tai produkto identifikatorius, suteiktas prekės ženklo. Dažniausiai tai modelio pavadinimas, bet nėra visiškai unikalus, nes produktas gali turėti keletą variantų. Produkto pavadinimas yra pagrindinė „Icecat“ produkto antraštės dalis produkto duomenų lape.
Disque dur mobile 2.5'' 60 Go avec logiciel et bouton de sauvegarde
Prekės kodas :
Prekės ženklo unikalus produkto identifikatorius. Keletas produkto kodų gali būti susieti prie vieno pagrindinio produkto duomenų lapo, jei specifikacijos yra identiškos. Mes praleidžiame neteisingus kodus, kartais skirtingus logistikos variantus.
EOL
Duomenų lapo kokybė: created by   Toshiba
Produkto duomenų lapo kokybė gali būti kelių lygių :
importuoti tik logistikos duomenys: turime tik pagrindinius duomenis, importuotus iš tiekėjo. Redaktorius dar nesukūrė aprašymo
created by   Toshiba: aprašymas yra importuotas iš oficialaus šaltinio iš gamintojo. Tačiau duomenų lapas dar nėra standartizuotas Icecat redaktoriaus.
sukurta / standartizuota „Icecat“: aprašymas yra sukurtas ir standartizuotas Icecat redaktoriaus.
Prekės peržiūros: 16975
Ši statistika yra grindžiama 96824 naudojant elektroninės komercijos svetainių el. parduotuvių, platintojų, palyginimo svetainių, e-commerce ASP, pirkimų sistemų ir t.t.) atsisiuntimus iš šios Icecat duomenų bazės nuo Tik remiantieji prekių ženklai yra įtraukti „Open Icecat“ turinio platinimui nemokamai, kuris naudojamas 94642 nemokamo „Open Icecat“ vartotojai.
Informacija pakeista: 04 Apr 2019 09:22:22
Paskutinio duomenų lapo pakeitimo Icecat sistemoje data.
Daugiau>>>
Trumpa aprašymo santrauka Toshiba Disque dur mobile 2.5'' 60 Go avec logiciel et bouton de sauvegarde:
Ši trumpa Toshiba Disque dur mobile 2.5'' 60 Go avec logiciel et bouton de sauvegarde duomenų lapo santrauka yra sugeneruota automatiškai ir naudoja produkto pavadinimą bei pirmas šešias pagrindines specifikacijas.

Toshiba Disque dur mobile 2.5'' 60 Go avec logiciel et bouton de sauvegarde

Ilgas santraukos aprašymas Toshiba Disque dur mobile 2.5'' 60 Go avec logiciel et bouton de sauvegarde:
Tai automatiškai sugeneruota Toshiba Disque dur mobile 2.5'' 60 Go avec logiciel et bouton de sauvegarde santrauka, paremta pirmomis trimis specifikacijomis iš pirmųjų penkių specifikacijų grupių.

Toshiba Disque dur mobile 2.5'' 60 Go avec logiciel et bouton de sauvegarde